NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REGULAMIN FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW "SP UKF" » REGULAMIN FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW "SP UKF"

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Regulamin Forum Ogólnopolskiego Klubu Krótkofalowców "SP UKF"

  
SP6MLK
07.08.2016 09:26:59
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Lokalizacja:: KŁODZKO JO80IK

Posty: 3320 #2316831
Od: 2013-9-27


Ilość edycji wpisu: 21
REGULAMIN FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW "SP UKF”

Forum istnieje po to, żeby prowadzić dyskusje jedynie na tematy klubowe oraz informacyjne, związane z jego tematyką i przeznaczone jest dla krótkofalowców członków OKK „SP UKF”, uczestników sympozjów organizowanych przez OKK "SP UKF" oraz innych krótkofalowców, których interesuje tematyka poruszana na forum.
W szczególności służy promocji krótkofalowców zrzeszonych w OKK „SP UKF".
Forum jest ogólnodostępne , ale możliwość pisania mają tylko członkowie OKK „SP UKF”, uczestnicy sympozjów organizowanych przez OKK "SP UKF" oraz inni zainteresowani,po zgłoszeniu do Administratora.


1.Zabronione jest używanie na forum słów, awatarów, obrazów, sygnatur oraz nazw użytkowników mogących być odebranymi jako obelżywe w powszechnie używanym znaczeniu. Niedopuszczalne jest także umieszczanie jakichkolwiek treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym. Za treści umieszczane na forum odpowiada wyłącznie ich autor. Spam i reklamy niedopuszczone przez administratora będą bezwzględnie i natychmiast usuwane.

2.Umieszczaj wątek w dziale, który odpowiada najlepiej jego treści. Nigdy nie powielaj wątku i nie umieszczaj go naraz w kilku działach. Każdy wątek powinien obejmować tylko jedno zagadnienie odpowiadające jego tematowi.

3.Tytułuj wątki odpowiednio do zawartości i w sposób możliwie szczegółowy.

4.Zanim założysz nowy wątek, przeszukaj najpierw forum - ktoś mógł już rozwiązać problem wcześniej.

5.Unikaj kłótni, flameware'ów oraz osobistych uwag. Ignoruj prowokujące wątki i zgłaszaj wszelkie uwagi odnośnie łamania regulaminu do administratorów używając opcji raportowania.
W sprawach nie objętych regulaminem stosuj się do netykiety oraz ogólnych zasad współżycia społecznego.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
6.Nad zgodnością publikowanych treści z regulaminem czuwają administratorzy forum.W zależności od stopnia złamania regulaminu mogą oni usuwać wątki lub ich część, blokować. W przypadkach wyjątkowo rażącego złamania regulaminu forum administratorzy mają prawo do usunięcia konta użytkownika. Pamiętaj, że administratorzy którzy poświęcają swój prywatny czas i nie zawsze jest możliwa natychmiastowa reakcja - bądź cierpliwy.

7.Wszystkie wpisy (komentarze i tematy) po opublikowaniu na stronach stają się własnością forum i jedynie administratorzy mają prawo decyzji w zakresie usunięcia opublikowanej treści. Za treść wpisu odpowiada użytkownik zamieszczający dany wpis. Samowolne usunięcie wpisu,spowoduje zablokowanie możliwości pisania.
Linki będą usuwane,jeżeli nie będą posiadały krótkiego komentarza.

8.Serwis iq24.pl zastrzega sobie prawo do:
- przesyłania na adres skrzynki pocztowej użytkownika treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od iq24.pl jak i innych podmiotów,
- załączania do listów elektronicznych użytkowników treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od iq24.pl jak i innych podmiotów.

9.Wymagane są następujące dane przy rejestracji:

Nazwa użytkownika: znak krótkofalarski członków klubu oraz uczestników sympozjów organizowanych przez OKK "SP UKF" /duże litery/, pozostali krótkofalowcy /małe litery/,w przypadku braku imię i nazwisko(nazwisko do wiadomości administratora)
Lokalizacja: miejscowość zamieszkania oraz lokator
Stopka postów:co najmniej imię
Dodatkowe informacje: znak krótkofalarski ,imię,miejscowość,lokator oraz
informacje związane z krótkofalarstwem/pasma,urządzenia,anteny/
Te dodatkowe informacje,możemy również podać w stopce.
Użytkownicy nie spełniający tych wymagań, nie będą mogli pisać na tym forum.

10.Prosi się użytkowników tego forum. żeby w miarę możliwości uzupełniać galerię,
poprzez przesyłanie swoich zdjęć w radioshacku oraz zdjęć anten.
Po zarejestrowaniu,starać się będziemy zamieszczać zdjęcia,znalezione w sieci.

11.Jak działa system ostrzeżeń

Ostrzeżenie nr 1 - To informacja dla użytkownika iż coś jest nie tak z jego wpisami. Nie denerwuj się, poczytaj regulamin i zastosuj się do niego.

Ostrzeżenie nr 2 - Kolejna Twoja wpadka. Proponuję zimną kąpiel i zastanowienie się nad wpisami które dokonujesz na forum. Abyś znalazł na to czas nie będziesz mógł pisać postów przez miesiąc.

Ostrzeżenie nr 3 - Jesteś na dobrej drodze aby zostać wykluczonym z forum. Poczytaj swoje wcześniejsze wpisy. Abyś znalazł na to czas nie będziesz mógł pisać postów przez 2 miesiące.

Ostrzeżenie nr 4 - Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie. Widocznie Twój charakter nie pozwala na egzystencję w tej grupie użytkowników. Poszukaj innego hobby ...

12. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratorów OKK „SP UKF”. Dane będą umieszczone w zbiorze danych osobowych o nazwie: OKK „SP UKF” wykorzystywane w celu: CEL PRZETWARZANIA,zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm.).
Wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo kontroli przetwarzania danych, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
"Art. 6. 1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.
3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań."


_________________
Life above 50,000 MHz
73! Stanisław Kłodzko JO80IK
IC-7300 + IC-9700 + (2m - 9el + 250W),
(70cm - 21 el + 250W), (23cm - 55 el + 150W)
  
Electra11.07.2020 00:27:34
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REGULAMIN FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW "SP UKF" » REGULAMIN FORUM OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU KRÓTKOFALOWCÓW "SP UKF"

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny